Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sałata / sałaciarz - pieniądze taksówkarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kudyś - pijak alkoholik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak?-takło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośka-osiedle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celafon - folia aluminiowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sara jak kasa wywołała mocne zdziwienie na Pomorzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze tartka zamiast tarki (do tarcia czegokolwiek)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajtam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trajluś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wchódź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby mieszkańcy Lublina raz na jakiś czas wyjechali ze swojego miasta, to przekonali by się, że te słowa są powszechne również w innych regionach. Męczy mnie podkreślanie swojej odrębności i wyjątkowości przez Lubelaków (to słowo też dajcie na mapę, chociaż w Lublinie nikt go nie używa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba normalne ze jest brejdak i brejdaczka, ciapy i trejtek, Ale "parówka" nigdy nie słyszałam (jestem z Lbn oczywiscie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cebularz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba normalne ze jest brejdak i brejdaczka, ciapy i trejtek, Ale "parówka" nigdy nie słyszałam (jestem z Lbn oczywiscie)
ajtam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla szanownego pana Teścia. W końcu, panie dzieju bez tzw.  "bateryjki" lampka nie - "działa", "świci", itd. A tak ogólnie coś z nią nie jest "fertig"! Sztima?
 
Szacun dla szanownego pana Teścia. W końcu, panie dzieju bez tzw.  "bateryjki" lampka nie - "działa", "świci", itd. A tak ogólnie coś z nią nie jest "fertig"! Sztima?
"Bateryjka" -jako lampka (nocą w ręku noszona). Ale na baterie (te wewnątrz lampki), ktoe "dają prąd"  mówi : "środki"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś leżałem w szpitalu i zauważyłem, że zamiast słowa "chyba" niektórzy wstawiają słowo "musi". Np. "Ktoś dzisiaj do mnie musi przyjdzie w odwiedziny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, niewątpliwie na czele powinien liderować poczciwy żuczek - łysoń, choć nie jest on czystej krwi lublinianinem, bowiem nocami przebywa ( nie zawsze) w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brejdak tej typezki nie ma sary na pryte. Zdanie które tylko i wyłącznie zrozumie osoba z lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szlugi też Lubelskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze serdelki zamiast parówki i wieszszak zamiast wieszak i trajtek jak najbardziej tak    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...